Haberler
Karadağ Bursluluk Sınavı Yaklaşıyor

Karadağ Bursluluk Sınavı Yaklaşıyor

     Karadağ Ailesi olarak bizler yarışmacı ruhun eğitimde çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Başarıyı yakalamanın temel sırrının hayal etmek olduğunu ve bu hayallerin peşinden koşmak gerektiğini de çok iyi biliyoruz.

     Karadağ Bursluluk Sınavı, her yıl kendi seviyesini ölçmek isteyen ve bunu yaparken güzel ödülleri hedefleyen bütün öğrencilere kapılarını açıyor. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl sadece 8. sınıf öğrencilerine uygulayacağımız sınav ile sizlere, büyük avantajlarla Karadağ ailesinin bir ferdi olma imkânını sunacağız. 

     9,10 ve 11. sınıf öğrencilerini de unutmadık. Bu kademedeki öğrenciler de Merkezi Sınav'da aldıkları puanlarla başvuru yaparak burs avantajlarından yararlanma imkânına sahip olacak. 

     Sınava katılacak öğrenciler sınav kaydı ve sınav giriş belgesi Sanat Kitabevi'nden alacaklardır. Aynı zamanda ücretsiz servis imkanından yararlanmak isteyen öğrencilerimiz için servis saat ve hareket noktaları okulumuzun internet sitesinden duyurulacaktır.

     Karaman'ın en kaliteli eğitim kurumunu deneyimleme şansına sahip olacağınız ve istisnasız herkese süpriz hediyelerin verileceği bu eğitim şölenine katılmayı ihmal etmeyin.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.