Haberler
Özel Karadağ Koleji İzmir Gezisi

Özel Karadağ Koleji İzmir Gezisi

Okulumuzun geleneksel bahar gezilerine bir yenisini daha ekledik. Her yıl öğrencilerimizin sabırsızlıkla beklediği bu güzel organizasyon, bu yıl da oldukça keyifli geçti. 
 
30 Nisan gecesi Aktekke Meydanı'ndan hareketlenen kafilemiz, öncelikle iki gece konaklayacağı Çeşme'ye vardı. Otele yerleşen ekibimiz akşam yemeğinin ardından Çeşme gezisi ile yorgunluğunu attı.
 
Gezimizin ikinci günü ise oldukça yoğun ve eğlenceliydi. İlk olarak 9 Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi'ne gidildi ve burada Hukuk Fakültesi ile ilgili tanıtım semineri gerçekleştirildi. Fakülte tanıtımının ardından, üniversitenin genel tanıtımını içeren farklı bir seminere daha katılan kafilemiz daha sonra AVM gezisi gerçekleştirdi. 
 
AVM gezisinin ardından otele dönüş yapıldı ve vakit kaybedilmeden Çeşme Limanı'ndan başlayan yat gezisi organizasyonuna geçildi. Masmavi Ege suları eşliğinde doyasıya eğlenen ekibimiz, günün akşamında ise Alaçatı gezisini gerçekleştirdi. 
 
Gezimizin son günü Selçuk ve Kuşadası bölgesinin eşsiz tarihi dokusunu görmeye ve tanımaya yönelikti. Erken saatlerde Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Anıtı gezildi. Devamındaki Şirince Köyü gezisi ise kafilemizi hem dinlendirdi hem de büyüledi. Muhteşem zamanlar geçiren kafilemizin dönüş yolundaki keyfi ise görülmeye değerdi. 
 
Özel Karadağ Koleji olarak kültürel alanda benzer organizasyonlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Öğrencilerimizi hayata hazırlarken hatıralarında böyle güzel izler bırakabilmek bizlere büyük keyif veriyor.